Promotie Maart Thermomix TM6: Thermomix + gratis : extra beker, cutter, spiralizor, slider, 4 jaar garantieKlik hier
Menu
Promotie Maart Thermomix TM6: Thermomix + gratis : extra beker, cutter, spiralizor, slider, 4 jaar garantieKlik hier
Inschrijven

Big Green Egg | Kennismaking demo met Jan

Big Green Egg

  • Zaterdag 05 april
  • 15.00 tot 16.30
  • €15,00/pp.

Kookatelier Koken met Jan
Wijnendale 83
9700 Oudenaarde

Op het menu

Tomaten in een vlezig jasje

Zalmbonbons

Croque monsieur

...

Doelgroep

Ben je benieuwd naar de wereld van de Big Green Egg? Sluit je dan aan bij onze basisopleiding en ontdek alles wat deze onverslijtbare "kamado" barbecue te bieden heeft!

Tijdens deze kookdemo nemen we je mee in de wereld van de Big Green Egg. We bespreken wat een Big Green Egg precies is en wat de vele voordelen zijn van het gebruik ervan. Of je nu wilt grillen, roken, bakken of zelfs koken, deze veelzijdige barbecue maakt het allemaal mogelijk!

We zullen ook de verschillende modellen van de Big Green Egg bekijken, zodat je de juiste keuze kunt maken die bij jouw kookstijl past. Daarnaast leren we je hoe je de Big Green Egg op de juiste manier gebruikt en onderhoudt, zodat je er optimaal van kunt genieten.

Kom langs en laat je inspireren door de mogelijkheden van deze unieke barbecue. Of je nu een ervaren chef bent of net begint, deze kookdemo biedt waardevolle informatie voor iedereen!

Deze kookdemo kost 15,- euro pp, bij aankoop van een Big Green Egg wordt dit niet aangerekend.

Programma

Kennismaking met de Big Green Egg. Hier zie je hoe je een Big Green Egg aansteekt en wat je met dit veelzijdige buitenkooktoestel allemaal kan doen. Je ziet Jan aan de slag en hij staat je graag te woord. Verschillende klassiekers passeren de revue.

  • We starten om 15.00 uur met het aanmaken van de Big Green Eggs.
  • Waarom een Big Green Egg aanschaffen?
  • Welke modellen bestaan er?
  • Welke accessoires heb je nodig, en welke bestaan er?
  • Waarom met houtskool werken of brandhout ?
  • Welk hout, welke houtskool en wat zijn de smaken?
  • Roken met rookschilfers, grillplankjes, ...

Inschrijven

online

"Thermomix" is een gedeponeerd handelsmerk van Vorwerk. Koken met Jan is een officiële verdeler van de Vorwerk Thermomix® voor België, Nederland en Luxemburg. Vorwerk